stojak na okulary nosorożec Nelly firmy Koziol

Stojak na okulary nosorożec Nelly marki Koziol

stojak na okulary nosorożec Nelly firmy  KoziolBiega szuka Pan Hilary… Brzmi znajomo? Poszukiwanie odłożonych w niewiadomym miejscu okularów, potrafi zabrać sporo czasu i wywołać wiele negatywnych emocji. Marka Koziol ma na to swój własny sposób. Wykonany z tworzywa sztucznego, stojak na okulary nosorożec, to praktyczny i dekoracyjny gadżet osobisty, dzięki któremu okulary będą zawsze na nosie…albo właściciela, albo kolorowego, pomocnego zwierzaka.

Specjalnie wyprofilowany róg (lub nos) nosorożca służą do nałożenia na nie okularów, co daje niepowtarzalny efekt wizualny. Nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz. Świetny pomysł na prezent dla wszystkich okularników.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Posted in dekoracja, dom, osobiste, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.