stojak na biżuterię mysz kot pies Koziol

Stojak na pierścionki mysz Ringo firmy Koziol

stojak na biżuterię mysz

Efektowny stojak na pierścionki mysz niemieckiej firmy Koziol to atrakcyjny kobiecy gadżet, który nie tylko sprawuje opiekę nad drobną biżuterią, ale również stanowi świetną dekorację. Mysz Ringo występuje w wielu kolorach, a jej długi ogon został stworzony do eksponowania drogocennych pierścieni. Dzięki dziurkom w uszach, Ringo może również nosić niewielkie kolczyki.

Świetnie prezentuje się na komodzie, toaletce, czy łazienkowej półce, dlatego nie ma co chowac jej do szuflady. To świetny gadżet dla wielbicielki pierścionków, kóra tak jak mała Ringo, z pewnością nie jest szarą myszką.

stojak na biżuterię mysz kot pies Koziol

Jeśli widok myszy nie budzi w tobie pozytywnych uczuć, a raczej przyprawia o dreszcze, to firma Koziol ma w ofercie również innych pomocników w utrzymaniu porządku w biżuterii. Są to równie dekoracyjne stojaki na pierścionki i kolczyki kot Miaou i pies Wow.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Posted in dekoracja, dom, osobiste, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.