stolik balkonowy wieszany na balustradzie balkonzept

Stolik balkonowy wieszany na balustradzie Balkonzept

stolik balkonowy wieszany na balustradzie balkonzept

Stolik balkonowy wieszany na balustradzie Balkonzept to praktyczny gadżet, dzięki któremu balkon stanie się ulubionym miejscem pracy, zabawy, nauki czy odpoczynku. W górnej części znajduje się otwór, który można wykorzystać jako doniczkę, pojemnik do przechowywania drobiazgów, czy kubełek na lód podczas romantycznej kolacji we dwoje, natomiast przednia półka doskonale posłuży jako stolik pod laptop, czy miejsce na położenie książki, talerza z kanapkami, lub kieliszka czerwonego wina.

Stoliko doniczka 2w1 nie zajmuje dużo miejsca, jest lekka, wytrzymała na warunki atmosferyczne i przyjazna środowisku, ponieważ materiały wykorzystane do jej produkcji pochodzą w 100% z recyclingu. Jest to świetne rozwiązanie dla posiadaczy niewielkich balkonów, którzy lubią spędzać czas na świeżym powitrzu, oraz cenią sobie praktyczne rozwiązania. Stolik na balustradę dostępny jest w czterech kolorach: białym, czarnym, czerwonym oraz żółtym.

Balkonowy gadżet Balkonzept jest bardzo prosty w zamocowaniu, wystarczy nałożyć go na balustradę i gotowe. Szerokość półki to 54 cm, a mocowanie pasuje na wszystkie balustrady do 6 cm  grubośći.

Wiadomo, że zarówno praca, jak i zabawa są dużo przyjemniejsze na świeżym powietrzu, dlatego warto przenieść się ze sprawdzaniem maili, słuchaniem muzyki, czy kolorowaniem obrazków na balkon, szczególnie w piękny, wiosenny dzień.

kupisz tutaj button

Posted in dekoracja, dom, ogród, relaks and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.