pokrowiec ptaki loqi museum

Stylowy pokrowiec na walizkę z serii Museum firmy Loqi

pokrowiec ptaki loqi museum

pokrowiec na walizke loqi kwiaty museum

Stylowy pokrowiec na walizkę firmy Loqi to must have każdego samolotowego podróżnika, zakochanego w wielkim świecie mody i sztuki. Dzięki temu stylowemu gadżetowi nadasz swojej walizce niepowtarzalnego charakteru i na pewno wzbudzisz zainteresowanie. Modne ubranka na walizki Loqi wykonane są z wytrzymałego, elastycznego materiału i pasują na walizki średniej wielkości. Materiał jest odporny na słońce i deszcz, dlatego nie straszna ani mu londyńska ulewa, ani egipskie śłońce. Prezentowane tutaj pokrowce na walizki  z nadrukiem pochodzą z wyjątkowej kolekcji Museum i ozdobione są grafikami odzwierciedlającymi znane na całym świecie obrazy.

Galerie takie jak MoMA z Nowego Jorku, Tate z Londynu, Tokyo Fuji Art Museum, czy Rijksmuseum z Amsterdamu otworzyły swoje wrota dla jeszcze szerszej publiczności. Dzięki pokrowcom na walizki Museum od Loqui można podróżować po świecie z prawdziwymi dziełami sztuki w ręku. Podaruj swojej ulubionej walizce nowe życie, albo chociaż nowe ubranko.

Pokrowiec Loqi po rozciągnięciu może mieć od 58 do 65 cm wysokości, od 35 do 45 cm szerokości i od 20 do 30 cm głębokości. Pokrowiec nasuwa się na walizkę od góry (dzięki specjalnym otworom górne i boczne uchwyty bagażu nadal są dostępne) i zapina na dole na 4 napy.

 

kupisz tutaj button

Posted in osobiste, podróż, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.