czajnik ze smokiem alessi

Stylowy retro czajnik z gwizdkiem w kształcie smoka marki Alessi

Stylowy retro czajnik marki Alessi to piękny gadżet kuchenny. Pierwowzorem gwizdka w kształcie smoka był gwizdek ptak, który obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów tej włoskiej marki.

Na miejsce delikatnego, zwiewnego ptaszka wskoczył dumny, potężny smok, który ukazuje siłę firmy Alessi. Czajnik Tea Rex powstał z okazji 30. lecia powstania projektu. Wykonany ze stali nierdzewnej czajnik ze stalową magnetyczną podstawą można użytkować na kuchni każdego rodzaju. Dostępne są dwa kolory gwizdka.
Do kupienia tutaj -> gwizdek smok

czajnik ze smokiem alessi

stalowa zaparzaczka z ptakiem od Alessi

Życie staje się piękniejsze, jeśli otaczasz się wyjątkowymi przedmiotami, które wzbudzają podziw i wywołują uśmiech na twarzy. Z tym stylowym czajnikiem będziesz sięgać po ulubioną kawę lub herbatę znacznie częściej. Piękne wzornictwo i świetna jakość wykonania sprawiają, że czajnik z dekoracyjnym gwizdkiem to super pomysł na prezent z okazji ślubu lub parapetówki.

(Ten post zawiera link afiliacyjny. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Stojak Boa marki Koziol

Posted in dom, kuchnia, poranna kawa and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.