Szczoteczki do trudno dostępnych miejsc Good Grisp marki OXO

szczoteczka do trudno dostępnych miejsc OXO

Szczoteczki do trudno dostępnych miejsc marki OXO to zestaw, który pomoże utrzymać porządek wrzędzie tam, gdzie ciężko dotrzeć zwykłej gąbce lub szmatce. Good Grisp poradzi sobie z fugami, uszczelkami, szczelinami, narożnikami.

Szczoteczka do czyszczenia fug i szczelin:
Przeznaczona do wszelkich ciasnych, wąskich przestrzeni – można nią idealnie wyczyścić również zakamarki i prowadnice drzwi kabin prysznicowych, baterie łazienkowe i kuchenne.
Wąskie rzędy mocnego włosia łatwo usuwają brud, pleśń i osad z mydła. Kauczukowe wykończenie wierzchu zapewnia komfort i bezpieczeństwo, zapobiegając odgniataniu kciuka podczas dociskania szczotki.

Szczotka do czyszczenia narożników i krawędzi:
Wyposażona w dwie końcówki – z twardego włókna i z kauczuku – wyczyści wszystkie zakamarki w domu. Specjalnie wyprofilowane włókno jest idealne do czyszczenia ciasnych miejsc, np. narożników w kabinie prysznicowej, krawędzi wanny czy parapetów z brudu, kurzu, osadów.
Kauczukowa końcówka ułatwia pozbycie się brudu i osadów z wąskich szczelin, np. wokół odpływów umywalek i wanien.

Obie szczotki wykonane z bardzo trwałego włókna, mają miękkie, superwygodne, antypoślizgowe uchwyty. Doskonale leżą w dłoni, nie wyślizgują się nawet gdy szczotka jest mokra i amortyzują wstrząsy wytwarzane podczas szorowania, dzięki czemu dłoń nie męczy się.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, łazienka and tagged , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.