szopka hipster 1

Szopka bożonarodzeniowa w hipsterskim klimacie

szopka hipster 1

Czy kiedyś zastanawiałeś się jak wyglądałby pierwszy dzień Jezuska na Świecie, gdyby urodziłby się w XXI wieku? Hipsterska szopka bożonarodzeniowa idealnie oddaje klimat obecnych czasów, z przymrużeniem oka oczywiście. Ta oryginalna scenka przedstawia rodzinę świętą w trochę bardziej nowoczesnym stylu, łącząc wszystkie niezbędne elementy współczesnych czasów.

Trzej królowie przyjechali na seqwey’ach, w stylóweczkach, których nie powstydziłby się żaden millenials. Na nosie ciemne okulary, a pod pachą dary z amazona. Pewnie w środku kryje się najnowsza wersja drona, albo kubek do Starbucks’a wielokrotnego użytku. Stajenka obowiązkowo posiada panel solarny, a w stu procentach organiczna krowa zajada się bezglutenową paszą. Nie mogło się też obyć bez selfie z nowo narodzonym Jezuskiem. Można się już tylko domyślać, czy nowoczesny pasterz, którego owca nosi sweter, umieszcza fotkę z Betlejem na instagramie, czy facebooku.

szopka hipster 2

Hipsterska szopka ( Hipster Nativity Set) to dzieło firmy Gorilla Goodies. Autor nie ukrywa, że pomysł zrodził się po kilku piwkach podczas wieczoru z przyjaciółmi. Scenka w zabawny sposób oddaje klimat XXI wieku, ale jako, że jest to wciąż kwestia religijna, wzbudza mieszane uczucia. Jedni są zachwyceni, inni hejtują, ale tak to już jest z ekstrawaganckimi pomysłami. Jest to oryginalny prezent świąteczny dla millenialsa, ale już może niekoniecznie dla jego babci.

szopka hipster 3

szopka hipster 5

szopka hipster 4

szopka hipster 6źródło: Gorilla Goodies Hipster Nativity Set

 

 

Posted in blog and tagged , , , , , , .