sztucce narzedzia diy

Sztućce narzędzia 2w1 DIY by Diesel with Seletti

Sztućce narzędzia DIY to wynik współpracy dwóch dużych marek, jakimi są Diesel i Seletti. Jest to gadżet kuchenny przeznaczony dla ludzi z dystansem, poczuciem humoru, lub lubiących majsterkowanie. Marzenie każdej złotej rączki!

Tylko wyobraź sobie zdziwienie na twarzy partnera, gdy zamiast zwykłych sztućców, do niedzielnego schabowego dostanie zestaw kluczy do nakrętek. Pewnie na początku pomyśli sobie, że zwariowałaś, ale po chwili zda sobie sprawę, że to taki fajny gadżet 2w1. Można nim jeść zupę, i odkręcać śrubki, to przecież genialne! Teraz podczas każdego posiłku przypomni mu się, że przecież w domu jest tyle rzeczy do naprawienia. Obiad zniknie w trzy sekundy a on, szybko, bez marudzenia, zabierze się za dokręcenie uszczelki w kranie, czy zawieszenie półki w sypialni. Oczywiście podstawowe prace naprawcze wymagają czegoś więcej niż tylko sztućców, ale pan złota rączka już o tym dobrze wie. Gdzieś za rogiem już czai się jego magiczna walizeczka z narzędziami.
Do kupienia tutaj -> sztućce narzędzia

sztucce narzedzia diy

Mówią, że mężczyzna najedzony, to mężczyzna szczęśliwy, i jest w tym sporo prawdy. Zaserwuj mężowi posiłek ze sztućcami narzędziami w roli głównej, a wszystkie usterki znikną w mgnieniu oka. Ty natomiast będziesz mogła w końcu się porządnie zrelaksować. Narzędzia obiadowe jak widać mają same plusy.

Sztućce narzędzia DIY pasują raczej do męskiej ręki, ale jeżeli jesteś silną kobietą, i nie boisz się wyzwań, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten zestaw trafił również do ciebie. Majsterkowanie nie jest przecież zarezerwowane jedynie dla płci męskiej, babeczki też mogą przykręcać śrubki, i wiercić otwory. To przecież nie może być aż tak skomplikowane, prawda? Z pewnością nie potrzebujesz mężczyzny, żeby poradzić sobie z najprostszymi usterkami w domu. Komplet składa się z noża, widelca, łyżki i łyżeczki, a wszystkie elementy wykańcza płaski klucz do nakrętek. Jak zabraknie w domu narzędzi, to zawsze można się wspomóc widelcem, albo łyżką. Narzędzia obiadowe to idealny prezent dla miłośnika niebanalnych przedmiotów i oryginalnego designu użytkowego.

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

20+ Gadżetów dla wielbicieli kotów

Gadżety w sam raz do męskiej jaskini

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.