łyzki wkladane jedna w druga

Tęczowe łyżki wkładane jedna w drugą Nest marki Joseph Joseph

Tęczowe łyżki wkładane jedna w drugą marki Joseph Joseph to niezwykle praktyczny gadżet kuchenny, który pomoże utrzymać porządek, i pozwoli mieć wszystkie najważniejsze akcesoria zawsze pod ręką. Zestaw cieszy oko i zajmuje niewiele miejsca miejsca na kuchennym blacie. Tęczowe łyżki mają wbudowany magnes, dzięki czemu nie tylko idealnie pasują jedna do drugiej, ale także dość mocno się siebie trzymają.

Świetny sposób na przechowywanie pomocy kuchennych, bez potrzeby upychania ich w szufladzie, bądź montowania relingu. Łopatki wykonane są z tworzywa odpornego na wysokie temperatury, więc nadają się w zasadzie to wszystkich prac kuchennych związanych z gotowaniem, pieczeniem czy smażeniem. Do kupienia tutaj.

 

łyzki wkladane jedna w druga

 

W zestawie Nest marki Joseph Joseph znajduje się pięć narzędzi, które ułatwią pracę w kuchni, a ich wesoła kolorystyka uprzyjemni czas spędzony nad garnkiem z zupą. Tęczowe łyżki to fajny pomysł na prezent z okazji parapetówki, a jeśli ktoś nie lubi pstrokatych dodatków, to zestaw łopatek Nest jest dostępny także w odcieniach zieleni i klasycznej czerni.

 

akcesoria kuchenne mieta

 

Prócz zestawu łyżek na magnes, kolekcja Nest zawiera także tęczowe miski wkładane jedna w drugą, pojemniki do przechowywania z kolorowymi pokrywkami, zestaw narzędzi kuchennych umieszczonych na praktycznej karueli, oraz komplet różnokolorowych miarek. Nest to linia stworzona z myślą o miłośnikach dobrego, przemyślanego designu, dla których prócz ciekawego wyglądu liczy się także funkcjonalność i możliwość łatwego przechowywania.

kupisz tutaj button

Posted in dom and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.