wieszak na drobiazgi kwiaty koziol

Wieszak na drobiazgi kwiaty marki Koziol

wieszak na drobiazgi kwiaty koziol

Wieszak na drobiazgi kwiaty marki Koziol to wykonany z tworzywa sztucznego ciekawy gadżet do domu, który nie tylko pozwoli w nietypowy sposób zaaranżować ścianę w łazience, sypialni, czy w korytarzu, ale przede wszystkim pomoże zaprowadzić tam porządki.

Akcesoria, które na co dzień 'zdobią’ przedpokój – apaszki, torebki, klucze, listy, etc., naszyjniki i inna biżuteria, która panoszy się w sypialni, czy w łazience – znajdą miejsce na prezentowanym tu wieszaku, montowanym dla większej wytrzymałości na 4 wkręty (do zestawu dołączone są zaślepki). Wieszak Forget-Me-Not doskonale prezentować się będzie w większej grupie składającej się z dwóch lub trzech niesymetrycznie umiejscowionych wieszaków w tym samym kolorze, lub w kontrastującym zestawieniu.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Posted in dekoracja, dom, przechowywanie and tagged , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.