mapa do gniecenia Palomar city

Wodoodporna mapa do gniecenia Crumpled City firmy Palomar

 

mapy niezniszczalne crumpled maps

Wodoodporna mapa do gniecenia Crumpled City firmy Palomar to funkcjonalny gadżet dla wszystkich podróżników, dla których składanie mapy po wyznaczonych zgięciach to zwykła strata czasu. Łatwiej jest mapę po prostu zgnieść, włożyć do kieszeni, czy plecaka, i ruszyć dalej, prawda?

Do takiego samego wniosku doszedł Emanuele Pizzolorusso, pracujący dla marki Palomar, projektant mapy Crumpled City. Rozłożenie i złożenie prezentowanej tu mapy, dzięki błyskawicznej technice zgniatania i rozwijania, zajmuje zaledwie dwie sekundy, a materiał z którego została ona wykonana jest wyjątkowo wytrzymały i w 100% wodoodporny. Oryginalna grafika, przyjemny w dotyku materiał oraz czytelny sposób przedstawienia najważniejszych ulic wielu światowej sławy miast, to cechy, które zadecydowały o tym, że projekt Crumpled City uhonorowany został takimi nagrodami jak XXIII Compasso D’Oro ADI Award Honorable Mention, Design Plus Award 2012 i European Consumer Choice Award. Do kolekcji zwykłych map dołączyły ostatnio również: mapa nieba, oraz mapy przedstawiające miasto z lotu ptaka czyli Crumpled Map from the air.

mapa do gniecenia Palomar city

Każda z niezniszczalnych map zawiera dodatkowo listę najważniejszych obiektów turystycznych uwzględnionych na mapie oraz listę Soulsights – miejsc, które wywołają szczególnie silne emocje i pozwolą odwiedzającym je osobom poczuć się niczym artyści, poeci, czy kochankowie, uwięzieni w najpiękniejszych zakamarkach miasta. Uwaga – zgnieść przed użyciem! Świetny gadżet na wakacyjny trip po świecie.

kupisz tutaj button

Posted in osobiste, podróż and tagged , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.