Zaparzacz do herbaty parasolka OTOTO

Zaparzacz do herbaty parasolka studia Ototo to uroczy gadżet, który powstał z myślą o wszystkich miłośnikach tego aromatycznego napoju. Poradzi sobie z każdym rodzajem sypanej herbaty. Startując od klasycznej czarnej, poprzez najróżniejsze owocowe, aż po niezwykle zdrową, bogatą w antyoksydanty, zieloną.

zaparzacz ototo parasol

Zaparzacz parasol będzie chętnie towarzyszył swojemu właścicielowi w przemyśleniach przy porannej, popołudniowej, lub wieczornej herbatce. Szczególnie kiedy pogoda nie rozpieszcza, a za oknem szaleje burz. Zamiast wychodzić na deszcz z prawdziwym parasolem, lepiej posiedzieć w domu z mini parasolką zatopioną w kubku ulubionej herbaty.

Dzięki zaokrąglonej rączce można zamocować zaparzacz w kształcie parasola na brzegu szklanki, i spokojnie czekać aż herbata nabierze smaku. Ten mały gadżet potrafi pomieścić całkiem sporą ilość suszonych liści, wystarczającą do zaparzenia dużego kubka. Mimo tego, że parasolka jest uniwersalna, i pasuje do każdego naczynia, to najlepiej prezentuje się w szkle. Poprzez transparentne ścianki można śledzić proces parzenia i patrzeć w jak efektowny sposób napar zmienia kolor. Zaparzaczka parasolka to genialny gadżet na deszczowe, jesienne wieczory, kiedy marzysz o relaksie, z kubkiem herbaty w ręku. Jeśli znasz jakiegoś wielbiciela sypanej herbaty, to zaparzacz umbrella na pewno będzie trafionym prezentem.

Tutaj znajdziecie także inne gadżety marki Ototo.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, osobiste and tagged , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.