zaparzaczka do herbaty rudolf Koziol

Zaparzacz renifer wieszany na kubku Rudolf marki Koziol

zaparzaczka do herbaty rudolf Koziol

Zaparzacz renifer Rudolf marki Koziol to bardzo praktyczny gadżet dla wszystkich miłośników liściastej herbaty, którzy lubią ładne i estetyczne przedmioty codziennego użytku. Zaparzaczka z rogami składa się z koszyczka na herbatę, oraz głowy renifera, będącej zgrabnym haczykiem. Dzięki takiej konstrukcji, Rudolfa można powiesić na brzegu szklanki i czekać aż napar osiągnie wymarzony smak i aromat. Ten uroczy gadżet do herbaty to połączenie miłości do zwierząt, świątecznego klmatu, i dobrego designu. Zaparzacz wieszany na kubku dostępny jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, od klasycznej czerni i bieli, poprzez całą masę żywych, letnich kolorów, aż po typowo świąteczne odcienie złota i srebra.

Jesienne i zimowe wieczory to nie przelewki, dlatego należy się do nich dobrze przygotować. Aby nie dać się depresji, i nie zmarznąć, trzeba przygotować ciepły koc, dobrą książkę, pudełko ulubionej herbaty i oczywiśćie jakiś oryginalny infuser, który wprawi nas w dobry nastrój już w momencie przygotowywania naparu. Ten uroczy renifer ma jeszcze jedno, bardzo ciekawe zastosowanie. Zawieszony od zewnętrznej strony kubka będzie służył jako niewielki pojemnik na ciastko, plaster cytryny, lub torebkę jednorazowego cukru. Zaparzaczka renifer to fajny pomysł na prezent świąteczny, który zaraz po rozpakowaniu szybko zaprzyjaźni się z bożonarodzeniowym piernikiem i cynamonową herbatką.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Posted in dom and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.