Drewniana deska z szufladą na okruchy marki Alessi

Drewniana deska z szufladą marki Alessi to solidny gadżet kuchenny. Pomoże w przygotowaniu pysznych kanapek, bez zbędnego bałaganu na blacie.

Bambusowa deska Sbriciola kryje w sobie specjalny pojemnik, z dwoma komorami.  Większa przegródka służy do zbierania odpadków, a mniejsza jest pojemnikiem na nóż. Ten praktyczny gadżet 2w1 pozwala mieć najważniejsze narzędzia, potrzebne do przygotowania kanapek, w jednym miejscu. Jest Idealna dla tych, którzy cenią sobie jakość, styl i wygodę w kuchni, dlatego użytkownicy ją uwielbiają. Do kupienia tutaj -> Deska z szufladą Alessi

deska z szuflada na okruchy-min

deska z szyflada na okruchy 2-min

Deska Sbriciola wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno bambusowe. Drewno to jest wytrzymałe i odporne na wilgoć, co sprawia, że produkt jest trwały i będzie służył latami.

Deska z szufladką jest wyposażona w gumowe stopki zapewniające przyczepność. Aby nic się nie zmarnowało, okruchy można użyć ponownie podczas przygotowywania innych dań. Funkcjonalne i estetyczne gadżety kuchenne to coś co bardzo lubię!

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Naczynia i akcesoria do domu prosto z Doliny Muminków | by Muurla

Eleganckie akcesoria kuchenne, które świetnie sprawdzą się jako prezent ślubny

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.