forma do ciasta kawalki

Forma na kawałki ciasta od Lekue

Jeden nie lubi rodzynek w serniku, drugi jest uczulony na orzechy, trzeci nie przepada za ciastem czekoladowym, no i jak tu upiec cokolwiek tak, żeby wszyscy byli zadowoleni? Z pomocą idzie silikonowa forma na kawałki ciasta firmy Lekue.

Dzięki temu sprytnemu kuchennemu gadżetowi, każda porcja wypieku może być inna. Forma posiada osiem całkowicie niezależnych otworów, dlatego pieczenie jest tylko kwestią dodatków i wyobraźni. Dodatkowo porcjowana forma Lekue ułatwia zadanie, jeżeli nie chcemy piec zbyt dużej ilości ciasta, a jedynie dwa trzy kawałki. Wykonaną z wysokiej jakości materiału formę, można spokojnie myć w zmywarce. Forma na porcje ciasta, czyli dla każdego coś innego. Do kupienia tutaj -> Forma na kawałki ciasta

forma na kawalki ciasta 2

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

forma na kawalki ciasta 1

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Elytra – drewniany stolik, który rozkłada się niczym skrzydełka chrząszcza

Obrączki z mapą świata dla pary podróżników

Posted in blog, dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.