obraczki mapa swiata

Obrączki z mapą świata dla pary podróżników

Podróże to super sprawa, szczególnie mając odpowiedniego kompana. Jeżeli ze swoim kompanem, prócz kolejnej wycieczki planujecie także datę ślubu, to warto zastanowić się nad wyjątkową biżuterią ślubną, która podkreśli wspólna pasję.  Obrączki z mapą świata będą piękną pamiątką na całe życie i motywacją do kolejnych, małych i dużych, podróży. Nieważne gdzie się wybieracie ważne, że razem!

obraczki mapa swiata

Obrączka to bardzo specyficzna biżuteria, która będzie spoczywać na palcu przez długie lata, dlatego musi być zarówno ładna, jak i wygodna. Mimo, że projekty obrączek są do siebie dość zbliżone, to wybór wcale nie należy do najłatwiejszych. To już nie tylko decyzja jednej osoby, ale dwóch, a gusta bywają różne. Należy się dobrze zastanowić czy zależy nam jedynie na ładnym kształcie, czy może także na tym „czymś” co będzie przywoływać dobre wspomnienia.

Jeśli ważne dla was momenty związane są głównie z podróżami, to obrączki z mapą świata będą strzałem w dziesiątkę.  Na jednej obrączce wygrawerowana jest połowa kontynentów, a na drugiej kolejna. Dzięki temu złączone tworzą jedność. Te wyjątkowe obrączki to pomysł marki Jewelery Escorial, i można nabyć je tutaj (Etsy).

obraczki mapa swiata 2

obrazczki mapa swiata 3

źródło: Etsy | JeweleryEscorial

Sprawdź również:

BLOG: Gadżety inspirowane naturą

BLOG: Szalik na kostki, czyli jak być modnym i nie zmarznąć

 

 

Posted in blog, dom, osobiste and tagged , , , , , , .