lampa moon

Lampa, która wygląda jak księżyc w pełni, czyli projekt Luna by Acorn Studio

Lampa wyglądająca niczym księżyc w pełni to niesamowity projekt Studia Acorn, który nawiązuje do natury. Ma za zadanie nie tylko udekorować wnętrze, ale także zachwycić swojego użytkownika.

Księżycowa lampa Luna, która imituje księżyc to piękny gadżet oświetleniowy.  Dostępna jest w kilku rozmiarach, dlatego z powodzeniem może służyć zarówno jako ozdoba biurkowa, jak i doświetlenie ogrodu. Ten niezwykły projekt został stworzony przez Studio Acorn.

lampa moon 1

Księżycowa lampa to głównie włókno szklanege i nietoksycznny lateks. Pięknie wygląda w każdym zakamarku domu i biura. Można postawić ją na biurku, lub w kąciku do czytania, a nawet zamontować na suficie. Dzięki temu za każdm razem gdy poparzysz w górę, będziesz miał wrażenie, jakbyś patrzył na niebo nocą. Luna XS, jako jedyna, wyposażona jest w żarówkę LED i akumulator, dlatego nie potrzebuje kabla, natomiast w większych modelach światło dają żarówki halogenowe, które wymagają okablowania.

Więcej informacji na oficjalnej stronie ACORN STUDIO. Tam można również składać zamówienia, a ceny wahają się od USD100 do USD900 ( w zależności od rozmiaru).

lampa moon

lampa moon 2

lampa moon 5

lampa moon 3

lampa moon 4

zdjęcia: Acorn Studio

BLOG: Sycylijskie wzory na akcesoriach kuchennych, czyli współpraca marek SMEG oraz Dolce&Gabbana

Posted in blog, dom, oświetlenie and tagged , , , , , , .