puzzle nieskonczone nervous system 6

Niezwykłe puzzle by Nervous System, których nie zaczniesz od układania ramki

Niezależnie od ilości kawałków, czy trudności wzoru, puzzle najlepiej jest zacząć od „brzegów”. Jak masz ramkę, cała reszta to bułka z masłem. A co jeżeli powiemy wam, że są puzzle, które ramki nie posiadają? Że można układankę zacząć w dowolnym punkcie, i zobaczyć, gdzie puzzlowa podróż poprowadzi? Takie właśnie są niekończące się puzzle marki Nervous System.

Ta niezwykła układanka, która daje nieskończone możliwości, to super zabawa dla całej rodziny. Dzięki nietypowej formie nie tylko uczy cierpliwości, ale także rozwija wyobraźnię. Każdy z 441 kawałków jest niepowtarzalny a w zależności, od tego gdzie zaczniesz układanie, możesz je za każdym razem skończyć w innym punkcie.

puzzle nieskonczone nervous system

Łamigłówka nie jest płaską mapą, a opiera się na obrazie widzianym z kosmosu, dzięki czemu nie ma krawędzi. Dodatkowo, prócz normalnych kawałków, w zestawie znajdziesz także 16 puzzli w kształcie zwierzaków, które są idealnym dopełnieniem mapy. Puzzle możecie kupić w internetowym sklepie Nervous System.

Ta niekończąca się układanka, to świetna alternatywa, jeżeli znudziły ci się już klasyczne puzzle.

puzzle nieregularne 6

puzzle nieregularne

Prócz mapy Świata dostępne są także inne wzory. Po niezwykłej podróży dookoła Ziemi, zacznij zagłębiać się w tajemnice wszechświata. Kosmiczne puzzle to również ogrom możliwości, i pomysł na kreatywne wykorzystanie wolnego czasu.

puzzle nieregularne 5

puzzle nieskonczone nervous system 1źródło: Nervous System

Sprawdźcie także:

Kubek Życie jest piękne, trzeba tylko brać odpowiednie leki

Pościel z pluszowym misiem marki Snurk

Posted in blog and tagged , , , , .