naczynie do chleba lekue

Silikonowa forma do chleba Lekue

Silikonowa forma do chleba to niepozorny, ale praktyczny gadżet kuchenny. Naczynie pozwoli upiec prawdziwy, domowy chleb, który pokocha cała rodzina. Jak dojdziesz do wprawy, to już nigdy nie odwiedzisz osiedlowej piekarni, bo domowe pieczywo będzie smakowa c o niebo lepiej.

naczynie do chleba lekue

silikonowe naczynie do pieczenia chleba

Silikonowa forma do chleba Bread Maker firmy Lekue to wielofunkcyjne naczynie, które maksymalnie ułatwia cały proces, już od momentu odmierzania składników. Posłuży zarówno za miskę do zagniatania ciasta, jak i formę do wypieku. Specjalna konstrukcja zapewnia właściwy obieg powietrza, więc chleb jest upieczony równomiernie, a chrupiąca skórka ma piękny, złoty kolor. Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z domowym wyrobem pieczywa, to silikonowa forma do chleba jest dla ciebie stworzona.

Nie ma nic lepszego o poranku, niż zapach świeżo upieczonego pieczywa. Nie ma również większej satysfakcji z jedzenia, jeśli przygotowało się go własnoręcznie. Zobacz jak przy pomocy pewnego sprytnego gadżetu, w prosty sposób zrobić domowy chleb.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.