naczynie do chleba lekue

Silikonowa forma do chleba Lekue

Silikonowa forma do chleba Bread Maker to niepozorny, ale praktyczny gadżet kuchenny. Naczynie pozwoli upiec prawdziwy, domowy chleb, który pokocha cała rodzina. Jak dojdziecie do wprawy, to już nigdy nie odwiedzicie osiedlowej piekarni, ponieważ domowe pieczywo będzie smakować o niebo lepiej.

Nie ma nic lepszego o poranku, niż zapach świeżo upieczonego pieczywa. Nie ma również większej satysfakcji z jedzenia, jeśli przygotowało się go własnoręcznie. Zobaczcie jak przy pomocy pewnego sprytnego gadżetu, w prosty sposób zrobić domowy chleb. Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.
Do kupienia tutaj -> Forma do chleba Lekue

naczynie do chleba lekue

Bread Maker firmy Lekue to wielofunkcyjne naczynie, które maksymalnie ułatwia cały proces, już od momentu odmierzania składników. Posłuży zarówno za miskę do zagniatania ciasta, jak i formę do wypieku. Specjalna konstrukcja zapewnia właściwy obieg powietrza, więc chleb jest upieczony równomiernie, a chrupiąca skórka ma piękny, złoty kolor. Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z domowym wyrobem pieczywa, to silikonowa forma do chleba jest dla ciebie stworzona

silikonowe naczynie do pieczenia chleba

forma do chleba lekue

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Sycylijskie wzory na akcesoriach kuchennych, czyli współpraca marek SMEG oraz Dolce&Gabbana

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.