Stolik z wbudowanym głośnikiem na Bluetooth by Victrola

Stolik z głośnikiem by Victrola jest jednym z tych gadżetów, który nie tylko ładnie wygląda, ale jest także ogromnie praktyczny. Szczególnie przydaje się w niewielkim pomieszczeniu, gdzie wszelkiego rodzaju akcesoria 2w1 są na wagę złota.

Ci, którzy lubią słuchać głośnej muzyki nie mogą obejść się bez porządnego głośnika, jednak takie sprzęty często zajmują dość sporo miejsca. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad wyborem stolika, czy szafki nocnej, a dodatkowo marzysz o dobrym dźwięku, to polecamy stolik z wbudowanym głośnikiem Victrola. Obecność samego głośnika jest praktycznie niezauważalna, gdyż kryje się on pod blatem, na którym możesz spokojnie postawić kubek z kawą, czy położyć kilka ulubionych książek. Dodatkowo stolik ma wbudowany podwójny port USB, pozwalający podładować telefon, lub tablet. Naładowany głośnik pozwala na słuchanie muzyki przez około 10 godzin.

Stolik z głośnikiem, swoim wyglądem, nawiązuje do mebli w stylu skandynawskim. To sprawia że wygląda lekko estetycznie i prezentuje się świetnie w większości wnętrz. Znaleziony na brytyjskim Amazonie. Do kupienia tutaj -> stolik z głośnikiem

smart stolik z glosnikiem 3

smart stolik z glosnikiem 2

smart stolik z glosnikiem 1

źródło: Amazon | Victrola

Sprawdźcie także:

Pościel z pluszowym misiem marki Snurk

Pościel basen Pool od SNURK

Posted in blog, dom, technologia and tagged , , , , , .