zegar planeta

Szklane zegary inspirowane układem słonecznym, które świecą w ciemności

zegar planeta

Artystka Milica Dimitrova tworzy hipnotyzujące, szklane zegary wyglądające jak ciała niebieskie, czy mapy astralne. Zegary te nie tylko pięknie wyglądają za dnia, ale także świecą w nocy.

Wszechświat od dawna zachwyca i inspiruje artystów na całym Świecie. Jedni malują obrazy z drogą mleczną, inni projektują galaktyczne ubrania, a Milica Dimitrova zajmuje się tworzeniem szklanych, kosmicznych zegarów.

Inspirowane układem słonecznym szklane zegary pozwalają, w domowym zaciszu, poczuć ogrom wszechświata. Wszystkie produkty artystka wykonuje ręcznie, z dbałością o najmniejsze detale, a grafika świetnie odwzorowuje wygląd prawdziwych ciał niebieskich. Teraz możesz mieć kawałek odległego wszechświata w swoich czterech kątach, i zachwycać się nim każdego dnia. Mars, Saturn czy Księżyc ziemski zauroczą cię swoją magią od pierwszego wejrzenia. Nie tylko grafika zachwyca, ale także ich wielkość.

Prawdziwa szklana podróż artystki rozpoczęła się w 2010 r, podczas próby dekoracji własnej przestrzeni wewnętrznej. Miało być to coś artystycznego, ale zarazem praktycznego. Początkowa fascynacja szybko przerodziła się w pasję do tworzenia przedmiotów, które wykorzystują unikalne aspekty szkła. Tak powstało studio „Milliart” – efekt wysiłku Milici i jej partnera. Razem wyrabiają szklane zegary, witraże, świeczniki, miski itp., które dostępne są w sklepie MilliartGlass na Etsy. Do kupienia tutaj -> Zegary Planety.

zegar planeta 4Etsy | milliartGlass
zegar planeta 1Etsy | milliartGlass
zegar planeta 2Etsy | milliartGlass
zegar planeta 3Etsy | milliartGlass
zegar planety 6Etsy | milliartGlass
zegar planety 5Etsy | milliartGlass

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Sprawdźcie także:

Forma do ciasta mini zające Nordic Ware

Obrączki z mapą świata dla pary podróżników

Posted in blog and tagged , , , , .