kolekcja cosmic

Kosmiczne talerze planety Cosmic marki Seletti

Kosmiczne talerze planety Cosmic marki Seletti to efektowny gadżet do serwowania posiłków, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Każdy talerz ma unikatową, nieziemską grafikę, która ukazuje się zaraz po zjedzeniu posiłku.

talerze planety seletti

kolekcja talerze planety

Kosmiczne talerze zostały stworzone z myślą o marzycielach, którym w głowie odlegle podróże, i to nie tylko takie po ziemskim globie, im w głowie raczej lot statkiem kosmicznym. Odkrywanie wszechświata to piękna rzecz, ale niestety przeznaczona tylko dla nielicznych, dlatego marka Seletti postanowiła kosmos uczynić bardziej „przyziemnym” miejscem, i przeniosła go do jadalni. Do kupienia tutaj.

kolekcja cosmic

talerz earthSeletti | Fabryka Form

Doskonale zaprojektowana grafika sprawia, że teraz Mars, Neptun czy Pluton to nie tylko odległe planety, ale także niezwykła dekoracja stołu. Księżyc planetą co prawda nie jest, ale również znalazło się dla niego miejsce w tej nieziemskiej kolekcji. Naczynia Cosmic to gadżet dla tych, których fascynuje kosmos i życie pozaziemskie, a przy tym lubią otaczać się pięknymi przedmiotami codziennego użytku.

kupisz tutaj button

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Sycylijskie wzory na akcesoriach kuchennych, czyli współpraca marek SMEG oraz Dolce&Gabbana

Posted in blog, dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.