kosze zabawki gadzety stackers

Kosze w kształcie zwierzaków na pranie i zabawki

Urocze kosze w kształcie zwierzaków, to świetny, a zarazem praktyczny, dodatek do pokoju dziecięcego. Ich autorem jest marka Stackers. Przechowają lalki, resoraki, lub po prostu brudne skarpety tak, aby nie walały się niepotrzebnie po pokoju. Porządek musi być!

Nie od dziś wiadomo, że o porządek w pokoju dziecięcym nie jest łatwo. Maluchy, szczególnie te pełne energii, uwielbiają co chwilę zmieniać zabawy. Przez chwilę porysują, potem wyciągną pluszaki, a skończą na rozrzuceniu klocków na dywanie. Dziecko warto uczyć sprzątania po sobie, już od najmłodszych lat, ale nie można też zapominać, że przecież robienie bałaganu to niezła frajda. Aby dziecko polubiło porządek warto zainwestować w ciekawe, i praktyczne, kosze i organizery na zabawki. Jest szansa, że taki gadżet w pokoju, szczególnie przypominający wyglądem ulubionego zwierzaka, zachęci go do utrzymania porządku. Przecież wrzucenie zabawek do paszczy rekina może być jeszcze lepszą zabawą niż ich wyciąganie. Do kupienia tutaj -> Kosze zwierzaki

kosze zwierzaki stackears 3

Kosze, w większości przypadków, wlot ukryty mają pod głową zwierzaka, jedynie rekin ładowany jest od góry, czyli od strony paszczy. Materiał przypomina filc, dzięki czemu jest miękki, i podwyższa bezpieczeństwo malucha. Pojemniki są dostęone w kilku wariantach: groźny rekin, uroczy słonik, uśmiechnięty niedźwiadek, dwa zadziorne dinozaury, czarny kotek, i magiczny jednorożec.

kosze zwierzaki stackers 4

Kosze zwierzaki mają kilka zastosowań. Mogą służyć jako pojemnik na ulubione zabawki, kosze na pranie, a do tego pełnią także funkcję dekoracyjną.

kosze zwierzaki stackers 2

kosze zwierzaki stackers

kosze zwierzaki stackers 5

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Naszyjnik pierożek i pierścionek oscypek, czyli biżuteria z polskimi przysmakami w roli gównej

Naczynia i akcesoria do domu prosto z Doliny Muminków | by Muurla

Posted in dom, dziecko, przechowywanie and tagged , , , , .